Byly doby, kdy Lucie neměla ani na chleba

Po týmu vyžaduje absolutní nasazení. Ti, kdo pro ni pracují, si však na plat nemohou naříkat.

Ačkoli je Lucie Bílá (54) na pódiu samý smích, v soukromí je to pěkně rázná dáma. Její bratr se totiž už kdysi vyjádřil, že kdyby věděl, co práce pro ni obnáší, tak raději nastoupí do dolů.

Jedna z našich nejúspěšnějších zpěvaček Lucie Bílá (54) je velice zvláštní osobnost. Jak sama už několikrát řekla, se svými životními partnery se vždy rozcházela v dobrém a žádný z mužů, kteří strávili nějaký čas po jejím boku, ji nikdy neslyšel křičet.

Doma si někdy pořádně zařve

To ale v žádném případě neznamená, že by Lucie na sobě nechala dříví štípat. Když je to zapotřebí, dokáže si prý pěkně od plic zařvat. Lucie je totiž velice citlivá bytost, takže je často plná emocí, které

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden