Můj čas na kafíčko

Být věrný jedné ženě Miloš Kopecký nedokázal a ani se o to nikdy nesnažil!

Můj čas na kafíčko

Jeho čtvrtá žena věděla o všech nevěrách a dokonce utěšovala Milošovy milenky.

Patřil k největším českým hereckým legendám minulého století. Měl několik tváří: vedle  svůdníka žen a člověka, který si umí užívat život, trpěl Miloš Kopecký (†73) v soukromí krutými depresemi.

Každého člověka ovlivňuje to, co prožije v dětství a citlivém období dospívání. Miloš Kopecký, který pocházel z rodiny bohatého kožešníka, přišel tragicky o matku. Ta měla židovský původ. Otec, aby zachránil firmu, se s ní rozvedl a ona musela odjet do koncentračního tábora.

Z Osvětimi se už nikdy nevrátila. Ve svých pamětech herec napsal, že otec nad matkou v podstatě vynesl rozsudek smrti. Pokud by bývalo nedošlo k rozvodu, dostala by se do Terezína, kde byla větší možnost přežití. Sám Miloš si také prošel

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden