Moje sladké tajemství

Bývalý manžel tvrdil, že ho herečka psychicky zničila

Moje sladké tajemství

Rodinné vily se nechtěl ani jeden z nich vzdát, takže brzy došlo i na drsné slovní útoky a vzájemné, ponižující obviňování.

Herečka Milena Steinmasslová (67), která se už dávno zabydlela v televizních seriálech, stále patří mezi naše nejoblíbenější herečky. I proto nás mrzí, že se před lety její život doslova obrátil naruby.

Okouzlující Milenu Steinmasslovou (67) vnímáme v poslední době především jako skvělou seriálovou herečku. Mohli jsme ji vídat v oblíbených cyklech Ranč U Zelené sedmy, Rodinná pouta, Ordinace v růžové zahradě a nyní v nekonečné Ulici.

Patří mezi stálice televizních obrazovek

Ona ale poprvé zazářila už na počátku sedmdesátých let, kdy si zahrála starší sestru nemocného Adama ve skvělém dramatu Karla Kachyni (†79) Už zase skáču přes kaluže.  Následovalo pár drobných rolí a roliček a po uvedení komedie Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách už Steinmasslová patřila mezi stálice české filmové a televizní scény.

Také se ještě jako velmi mladá dáma objevovala v tolik oblíbených seriálech, z nichž pro začátek můžeme zmínit alespoň cyklus Muž na radnici. Na ten prý Milena

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden