Můj čas na kafíčko

Čarování s vločkami sněhu

Můj čas na kafíčko

Naši předci sníh nepodceňovali. Naopak ho moudře používali v magii. Zkusíte to také?

Zasněžená krajina je krásná, tajemná, tichá... Národy, které žily sněhovým pláním nablízku, měly a mají sníh i bytosti s ním spojené v nesmírné úctě. Naučte se čarovat se sněhem a využijte moudrosti pokolení našich předků ve svůj prospěch.

Hned jak se objeví za oknem vločky, vyrazte ven a nechte se okouzlit čistou mocí všech skupenství vodního živlu. Voda vám může pomoci odplavit všechno zlé, led zmrazit to, na co nemáte dostatek času, a sníh zbavit se všeho nečistého a bolestného.

Tajemství tajícího sněhu

Sněhu se odjakživa připisovaly veliké hojivé síly. Sníh a led patří k nadřazenému živlu a tím je voda. Voda zastává v magii místo citů, pocitů, nálad i vztahů. Je poddajná a tvárná, ale také divoká a nespoutaná, jako lidská duše. Led je pevný a odolný. Jako stvořený pro

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden