Čeho má hvězda Ordinace dost?

V době, kdy jeden bez druhého neudělali krok.

Zdá se, že se letité manželství slavného páru Jany Bouškové (66) a Václava Vydry (65) začíná kvůli velkým finančním problémům rozpadat.

Přestože dlouhé roky působí na okolí jako stabilní pár, dlouhý čas v izolaci, bez práce a společenského života se na jejich vztahu asi začíná odrážet. Zřejmě na ně dopadá i takzvaná ponorková nemoc. A manželé se prý sobě začínají víc a víc vzdalovat.

Petr Svojtka (†35).

Nedokážou spolu už trávit čas?

Šušká se, že kvůli scházejícím penězům už ne dokážou udržet v chodu jejich milovanou farmu, a to jejich vztahu rozhodně nepřidá. V době plného provozu byli oba v jednom kole a po domácím stereotypu či hádkách nebylo ani vidu.

Během každodenních zkoušek v divadle, natáčení, dabingu a večerních představení neměli na nějaké spory čas. Společné chvíle strávené třeba na dovolené pro ně byly vzácností, a náležitě si je užívali. Ale teď jsou prý rádi, když se nevidí.

Stýská se jí po divadle a televizi.

Od neustálých starostí Vydrovi pomáhají jeho milovaní koně a práce na farmě, kdežto Jana údajně všechen čas tráví zavřená doma a podle blízkého zdroje se o dění na farmě už dlouho vůbec nezajímá. Ustojí slavná dvojice těžkou krizi, anebo půjdou od sebe?

Kruté bolesti zažila víc než dost

Málokdo by u vždy optimisticky naladěné herečky hledal tak bolestivý osud. Své první manželství s hercem Petrem Svojtkou (†35) prožila ve věčném strachu. Přestože ho bezmezně milovala, patrně to k šťastnému soužití nestačilo.

Rád si užíval na bujarých večírcích ve společnosti krásných dam, ale zlobil i jinak. Po jednom večírku, kdy se chtěl projet mezi vozy tramvaje, se už domů za ženou bohužel nevrátil. Tenkrát ji ze smutku vytáhl právě Vydra. Kdo jí pomůže teď?

reklama
reklama

Komentáře