Moje šťastná hvězda

Čeká Kristýnu Ryšku velké stěhování?

Už když začala Kristýna Ryška (38) natáčet Zlatou labuť, měla obavy, jak zvládne dojíždět do pražských ateliérů až z Rožnova pod Radhoštěm, kam se přestěhovala za manželem Honzou (44).


Ten je šéfem místních folklorních sborů, a tak ho to do hlavního města nikdy moc netáhlo. Jenže netrvalo dlouho a herečka začala uvažovat o tom, že by se do Prahy přece jen ráda vrátila.


Dobový seriál bude natáčet ještě dost dlouho na to, aby se jí to vyplatilo, protože už ji nebaví trávit dlouhé hodiny na cestách. Jenže o nějakém stěhování nechce její muž ani slyšet. Navíc je přesvědčený, že Beskydy jsou pro jejich syna Toníka (2) tím nejlepším prostředím. Jak se nakonec s celou situací popasují?


Začal na ni manžel tlačit?


Doma to prý teď pořádně vře, protože herečka tráví někdy mimo domov i týden v kuse a syn jí pochopitelně chybí. „Prostě zkoušíme, co se dá zvládnout,“ říká. O dalším dítěti, o kterém se měli ještě před pár měsíci bavit, tak zřejmě nemůže být ani řeč.


Snad se jim nakonec podaří vymyslet nějaké řešení. Třeba si pro začátek pronajmout nějaký byt v Praze, kde by Ryška během natáčení přebývala, a rodina by za ní jezdila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden