Čeká je drsná bitva o majetek?

Takovou krizi, kterou řeší Agáta (33) a Jakub Prachařovi (35) nezažili za celých šest let manželství. Naštvaný herec si sbalil pár švestek a utekl přes rozzuřenou Agátou. Co se stalo?

Proč utekl Jakub Prachař (35) tak rychle od své manželky Agáty Prachařové (36)? Ta už je sama doma minimálně od 17. dubna. On si užívá a manželku nechá, aby se starala o vše sama.

Proč ji opustil?

Navíc byla ještě ke všemu okradena. V domě bylo rozbité okno, otevřené šuplíky a rozházené věci všude po zemi. Vloupání potvrdila i policie, která začala případ okamžitě řešit. Co všechno se ztratilo se zatím neví. Agáta je po tomto incidentu pochopitelně vystrašená. Dokonce si kvůli tomu pořídila psa, kterého by jí Prachař nikdy nedovolil. Nejspíš proto, že v minulosti se jako dobrá majitelka neosvědčila, přestože jich už prý měla kolem dvaceti.

Zatímco Agáta doufá, že se její manželstvím s Jakubem nějak urovná, herec si ale užívá neustále někde s kamarády. To, co se děje doma ho asi moc netrápí.

Není to poprvé

Agáta s Jakubem měli krizi už několikrát. Navzájem se podváděli. Velkou krizí procházeli na začátku roku 2017. Modelka byla v raném těhotenství obviněná, že svého manžela podvedla. Manželství to nakonec ustálo a až do teď se zdálo, že jim to klape. „Ano, občas jsou situace na ho*no, občas uděláte věci na ho*no, ale důležité je říct si, proč a jak...Prostě všechno. A třeba pokud si obě strany vše uvědomí, mohou se vracet zase zpět letadlem s klukem/manželem a zažívat to, co vám všichni můžou jenom upřímně závidět,“ řekla. Bude se snad minulost opakovat?

Podváděl ji s milenkou?

Agáta řádí jako smyslů zbavená. Zjistila totiž, že jí byl Kuba nevěrný. Se svým trápením se podělila i na sociální síti, kde uveřejnila sms jako důkaz. Vše se prý stalo zhruba před 2–3 lety na natáčení soutěže Česko Slovensko má talent.  Prachař měl údajně mít v Bratislavě poměr se slovenskou herečkou a Dianou Mórovou (49), s níž seděl v porotě. Ta to ovšem popřela. Už během vysílání si tahle dvojice velice dobře rozuměla a vzájemně se pošťuchovali. Jednou dokonce vyšlo najevo, že se v zákulisí líbali. Jaká je vlastně pravda? To ví jen Jakub s Dianou. Jisté je, že Agáta už je natolik zoufalá, že zveřejňuje, co nemá. Krize v manželství Prachařových tak nabrala drsné obrátky.

Žilková rázně zasahovala!

Do situace se vložila i maminka modelky Veronika Žilková (57), která za dcerou přiletěla z Izraele, kde její manžel Martin Stropnický (62) působí jako velvyslanec. Snaží se v těžkých chvílích podporovat, proto za ní také přijela, aby jí pomohla. Na sociální síti sdílela odkaz na článek, kde před lety popisovala svůj vztah k rozvodům. „Rozvody se paradoxně začnou rozrůstat i rodiny. Ten starý manžel si časem přivede novou manželku, ta má většinou děti z jiného manželství, spolu chtějí lásku stvrdit společným potomkem.

Vy si také někoho najdete, i ten má děti, i vy si pořídíte společné a pravěká jeskyně se začíná pěkně zaplňovat,“ vtipkovala Žilková. Sama má za sebou hned dva rozvody. Krize v manželství Agáty a Kuby nabírá rychlý spád. Poprvé se Prachař sice vrátil domů, ale dlouho tam nezůstal. Přišel si jen pro své věci. Sbalil se během patnácti minut. Se ženou se nepotkal, protože ta odešla z domu za pracovními povinnostmi.

Už se definitivně odstěhoval?

Dceru Miu (1,5) vzala babička Veronika ven na procházku a Agátina syna Kryšpína (7) zase odvezla chůva na fotbal. Jakub evidentně využil situace, kdy nikdo nebyl doma, aby se mohl v klidu vystěhovat.

Při svém zběsilém úprku se jen těsně minul s tchyní, která se právě vracela s Milou k vile. Místo toho, aby se Jakub omluvil a s Agátou si vše vyříkal, raději utekl. Asi se chtěl vyhnout hádkám. Za tu dobu se doma ukázal dvakrát. Agáta přesto doufá, že se vrátí a na důkaz toho si nechala vytetovat srdíčka.

reklama
reklama