Hvězda Ulice se potýká s nepříjemnostmi. Nějakou dobu jako by pro ni vůbec nebyly role.
Je to s podivem, protože se říkalo, že s manželem, režisérem Vojtěchem Moravcem (39), tvoří sehraný tandem. Hrála třeba v 1. MISI či seriálu Pod hladinou, oba režíroval Moravec.
Pak znenadání Sandra Nováková (44) v jeho projektech hrát přestala, rozhodla se, že naskočí do nekonečného seriálu Ulice. Zde ji ale diváci moc nadšeně nepřijali.

Kdo by se divil, že se trápí, že ji pochybnosti budí i v noci ze spaní? Možná též přemítá, proč je její manželství v krizi.
Manžel o ní tvrdí, že je lovec, predátor. To nezní příliš romanticky.
Třeba by o sobě ráda slyšela i něco hezčího. Bude se muset obrnit pořádnou trpělivostí a doufat, že se krize přežene.
