Čeká s Donutilem dítě!

O pořádné překvapení se na Den matek postarala bývalá hvězda nekonečné Ulice Sára Affašová (27) a její partner, syn legendárního herce Miroslava Donutila (71) Martin (30).


Nečekaně vytroubili do světa, že čekají prvního potomka, a připojili k tomu i krásný snímek, kde Donutil mladší líbá své milé bříško, z čehož bylo poznat, že už je pohledná brunetka v pokročilejším stadiu těhotenství. 


Myslela si, že nebude mít děti


Přitom to není tak dávno, co se kráska s exotickými kořeny svěřila se svým velkým trápením. Už od šestnácti let totiž Sára bojuje s polycystickými vaječníky, záněty a jinými gynekologickými potížemi, které v mnoha případech vedou k neplodnosti. „Jde o velký zásah do ženské psychiky.


Velkou novinu si dlouho nechávali pro sebe.

Nějakou dobu už neberu hormonální antikoncepci a brát ji ani nebudu,“ svěřila herečka s tím, že musela začít držet i speciální dietu, aby zmírnila své potíže. Naštěstí ale měla vedle sebe chápajícího partnera, který jí byl velkou oporou. Možná i proto se jí podařilo tak brzy otěhotnět.

Těší se na první vnouče

Zdá se tak, že za jejím náhlým odchodem z oblíbeného seriálu byla právě práce na miminku, a ne kariéra, jak sama zarytě tvrdila. To však nic nemění na tom, že radostná zpráva udělala nepochybně velkou radost také Miroslavu Donutilovi a jeho manželce Zuzaně (62), kteří se stanou poprvé prarodiči a jejich slavný herecký rod se tak rozroste zase o dalšího člena.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden