Čekají ji vážné problémy v práci?

Muže se stát, že o svou práci přijde? Možné to určitě je!

Když moderátorka zpráv Eva Perkausová (26) odlétala se svým přítelem Ivanem Heckem (37) na dovolenou na exotické Maledivy, ani ve snu by ji zřejmě nenapadlo, jak se všechno zkomplikuje a že tím možná ohrozí i svoji pozici v televizi.

Ohrozila snad vysílání?

„Zůstali jsme nedobrovolně v zahraničí. V den, kdy jsme měli odcestovat zpět do Prahy, jsme se ale dozvěděli, že jeden z našich výsledků je pozitivní na koronavirus,“ popsala Perkausová fakt, že si museli pobyt na Maledivách neplánovaně prodloužit minimálně o další dva týdny.

Eva se ráda ukazuje v plavkách, proc by také ne, když je to taková štabajzna.

Pak je čekají další testy a pokud by byly opět pozitivní, situace by se nejspíš opakovala. A to pro Evu a jejího partnera rozhodně není příjemné. Nejen, že jsou v izolaci a nesmí se hnout na krok, navíc si pobyt a veškeré náklady musí hradit z vlastní kapsy.

A proslýchá se, že pro Perkausovou by to mohlo mít ještě daleko nepříjemnější následky. Za sluníčkem vycestovala i přesto, že české Ministerstvo zahraničí turisty před cestou na Maledivy varovalo.

A svým odloženým návratem pravděpodobně dost zkomplikovala situaci na pracovišti, když někdo z jejích kolegů bude muset nastoupit na její místo po dobu, když bude Eva pryč. Jak dlouho to bude, se teď v podstatě nedá odhadnout.

Vrátí se jich o jednoho víc?

Jedinou útěchou pro ni mlže být fakt, že s přítelem se cítí dobře a nepociťují žádné příznaky onemocnění, a tak o ně jejich blízcí nemusejí mít strach. A kdo ví, jestli si třeba z prodloužené dovolené nepřivezou i suvenýr v podobě miminka.

Přeci jen být zavření dva týdny pouze v luxusním hotelovém pokoji svádí k ukrácení času postelovými hrátkami. Eva by se tak mohla zařadit do dlouhého seznamu těhotných celebrit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden