Čekají vytoužené miminko

Nikdo už snad ani nedoufal, že k tomu dojde. A přece se stalo. Moderátor Leoš Mareš (45) vypustil do světa zprávu, na kterou všichni již několik let čekají.


S manželkou Monikou (40) čekají prvního potomka! Nejprve šťastnou událost oznámil ve své ranní show v rádiu, poté ještě přidal na svůj instagramový profil obrázek s popiskem „Klokan přiletí v březnu...“ a nadšení kolegové a fanoušci se tak mohli s gratulacemi přetrhnout. Pohlaví miminka prý manželé ještě neznají.


Bude z něj už trojnásobný otec


Zatímco pro Moniku to bude první potomek, pro Leoše už to bude třetí dítko. S první ženou Monikou (46) má dva syny  Jakuba (15) Matěje (12), kteří se už jistě na dalšího sourozence také moc těší.


Dlouho si však mnozí mysleli, že se současnou ženou mít potomky ani nebudou. „Otázka typu plánujete děti... to se podle mě moc naplánovat nedá,“ mlžila často Monika.


Narodí se jen krátce po výročí svatby


„Někdy je potřeba i štěstí,“ poznamenal Mareš před časem a tím tak trochu naznačil, že se o miminko už nějakou dobu pokoušejí, ale stále bez úspěchu. Jednu dobu se dokonce mluvilo o tom, že Monika o dítě přišla.


Teď je ale naštěstí všechno jinak.  Veselku měli Marešovi 20. února roku 2018 v kostele v Litomyšli. Jejich  vymodlené dítě tak spatří světlo světa jen krátce po jejich třetím výročí a bezesporu pro ně bude tím nejkrásnějším dárkem. Teď jen aby všechno probíhalo hladce a bez komplikací.

reklama

Komentáře