Moje šťastná hvězda

Čekání na toho pravého se jí rozhodně vyplatilo

Moje šťastná hvězda

Barbora Kodetová našla v Pavlu Šporclovi přesně tu spříznenou duši, o kterých se většinou mluví jenom v hollywoodských filmech.

Ve chvíli, kdy už to možná BARBORA KODETOVÁ (51) ani nečekala, jí do cesty vstoupil talentovaný houslista PAVEL ŠPORCL (49) a hned z toho byla láska jako trám.

V rodokmenu Barbory Kodetové (51) se objevují slavná jména jako Vendelín Budil (†80) nebo Jiří Steimar (†81), je vnučkou herečky Jiřiny Steimarové (†91), neteří sochaře Kristiana Kodeta (73) a především dcerou nezapomenutelného bouřliváka a bonvivána Jiřího Kodeta (†67). Nikoho tak nejspíš nepřekvapilo, když se půvabná a emotivní tmavovláska rozhodla jít ve stopách svých

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden