Celoživotní památka na hodného bernardýna

Těžké začátky slavné herečky. Pád pod limuzínu a 32 stehů na čele!

Máte rádi herečku Mahulenu Bočanovou? A víte, že její kariéra málem skončila už během prvních dvou natáčení? Přežila je jen s velikým štěstím.

Ještě nechodila do školy a už se stala velkou dětskou seriálovou hvězdou. Zahrála si tenkrát dceru předsedy JZD, malou Milušku Mrázkovou, v legendárním seriálu Chalupáři. A hned na začátku se zapsala do paměti všech přítomných na place.

Předběhla i větší kluky

Tehdy se točila scéna, při níž Čestmír Řanda (1923–1986) coby bohatý Čechoameričan přijíždí ve svém mercedesu na svatbu následován davem běžících dětí. Malá Bočanová akčně předběhla i všechny větší kluky a dostala se do čela dětské skupiny. Jenže v tu chvíli jí sjela noha po

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden