Celý život byla Sophia Loren věrná jedinému muži!

Ze svatby prostřednictvím právních zástupců byl nakonec velký průšvih!

Většina mužů, na které by Sophia Loren (86) ukázala prstem, by se okamžitě stala jejími milenci. Ona ale od svých šestnácti let zbožňovala jen Carla Pontiho (†94).

Tatínek slavné italské herečky Sophie Loren (86) byl lovcem žen. Její maminku přivedl do jiného stavu a pak utekl do Říma. Narodila se Sophia a maminka šla otce hledat. Našla ho a skončilo dalším těhotenstvím.

Svatba nebyla možná!

Krásu zdědila Sophia právě po matce. Ta v době dospívání zvítězila v jedné soutěži krásy a mohla dokonce jít dělat kariéru do Spojených států. Prý jí v tom ale zabránila, jednak mafie, která by bývala chtěla nějaké „výkupné“. Matka se tak soustředila na to, aby úspěch měla alespoň Sophia. Jak už víme, povedlo se to na sto procent.

A Sophia navíc měla štěstí na životního partnera. V době, kdy se s producentem Carlem Pontim (†94) seznámila, jí ještě nebylo šestnáct. Ponti byl ženatý a navíc starší o dvaadvacet let. Jejich vztah byl nejprve

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden