Staré dobré časy

Celý život marně čekala na velkou a osudovou lásku

Staré dobré časy

Jen jednou filmaři irenu posadili na traktor. Okamžitě bylo jasné, že tudy cesta nepovede.

Měla nesporný talent, a přesto se k ní český film zachoval macešsky. Irena Kačírková (†60) totiž měla špatný třídní původ a navíc byla velmi krásná. Přesto se jí vyhýbaly velké role i štěstí v milostném životě.

Když se Irena Kačírková narodila, byla jediným hýčkaným dítětem milujících rodičů. Tatínek byl bohatý ostravský obchodník s kožichy, maminka v jeho závodě často předváděla nejnovější modely. Brzy bylo vidět, že i malá Irenka roste do krásy.

Rodičům dělala jen samou radost

Navíc to byla chytrá a vnímavá holčička, a tak není divu, že se v ní rodiče doslova viděli. Však také brzy zastupovala maminku při předvádění v rodinném salonu. A navíc se pilně učila jazyky. Dokonce za ní docházel soukromý učitel, díky kterému

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden