Celým životem ji provází velká láska i občasné drsné pády!

Šťastná herečka říká, že je životu velmi vděčná za to, že má skvělého manžela, báječné dcery a vnoučata a práci, která ji naplňuje. Není nic víc, co by mohla chtít.

Půvabnou Carmen Mayerovou (76) rodiče vždy vychovávali v lásce k umění. Není divu, že když začala dospívat, namířila si to rovnou do divadla, kde si řekla si o svou první roli.

Pestrý život nádherné Carmen Mayerové (76) připomíná napínavou knihu, jehož první kapitola se začala psát mnohem dříve, než se budoucí úspěšná herečka narodila. Její španělská maminka totiž pocházela z daleké Mallorky a tatínek byl původem sudetský Němec, jehož rodiče žili v Trutnově.

Byl to velmi scestovalý muž a dobrodruh, který vystudoval výtvarnou školu a živil se jako  malíř. Svou budoucí manželku poznal na jedné z cest po Francii, v Cannes. Tam také měli oba zamilovaní lidé svatbu. Pak chtěl svou nevěstu představit rodičům, jenže mu plány zkřížila

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden