Černá labuť jí přinesla lásku

Životní příběh NATALIE PORTMAN (39) dnes vypadá jako romantická pohádka. Během natáčení se zamilovala a brzy také zasnoubila.

Nádherná Natalie Portman (39) je považována za jednu z nejtalentovanějších hereček své generace. Dokonce je prý často srovnávána s takovými hvězdami stříbrného plátna jako třeba Audrey Hepburn (†63) nebo Elizabeth Taylor (†79).

Hovoří anglicky a hebrejsky

Pro Natalii ale bylo vždy studium a rodina mnohem důležitější než její filmová kariéra. Protože se narodila v Jeruzalémě, dnes plynně hovoří hebrejsky a už ve třech letech se naučila anglicky. To když se její rodina přestěhovala do Marylandu v USA a o něco později se usadili na Long Islandu v New Yorku.

Zatímco její tatínek je věhlasný lékař, maminka výtvarnice se odjakživa věnovala hlavně rodině. Natalie, sama jedináček, tak měla jejich veškerou lásku a podporu. A rozhodně je

Zbývá vám 59% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden