Červnová svatojánská magie

Léto se nezadržitelně blíží. Než ale naplno propukne, podívejte se, jak magický je červen.

V červnu nepřichází jen letní slunovrat, ale také svatojánská noc, jež připadá na 21. 6. Tradice, kterou naši předci milovali, v sobě nese silné poselství i sílu. Energie funguje celý měsíc.

Během blížícího se slunovratu čarodějky už po celý měsíc využívají síly, kterou jim blížící se léto nabízí. Zkuste to také! Už v tento čas můžete sbírat byliny, napojit se na sílu vzduchu a kouzlit, co jen hrdlo ráčí. Které rituály jsou v tento čas nejsilnější?

Magická třešeň

Pokud už jste zamilovaní a chcete, aby vám láska vydržela, vyznejte se ze svých citů pod rozkvetlou třešní. Ta má totiž moc splnit tajná přání. Dokonce nemusíte čekat na úplněk nebo nov – tohle kouzlo totiž funguje

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden