Česká Barbra Streisand zaválela s řízky

Aby mohla hrát, musela podepsat revers. Lidi si přece koupili lístky na ni. Po potlesku se vrátila do nemocnice.

Na život a slávu nenechal osud Laďce Kozderkové moc času. Pouhých 37 let. Ale ona to stihla. Stát se mámou i zpěvačkou, na níž bylo vždycky vyprodáno. Českou Barbrou Streisand.

Když se narodí hudebníkovi, kapelníkovi a skladateli v jedné osobě dcera, tak nějak se předpokládá, že si s muzikou bude odmalička tykat. Ladislav Kozderka měl sice dcery hned tři, ale námi nastíněné geny bezezbytku ve své krvi našla až ta nejmladší. Oblíbená, především muzikálová zpěvačka Laďka.

Babička z ní chtěla mít baletku

Jediný, kdo s tím měl v rodině problém, byla její babička. Ta vždycky toužila po chvíli, kdy zasedne do divadelní lóže a hned po předehře vycupitá na podium její vnučka jako ta hlavní a nekrásnější labuť.

Jenomže Laďce brzy začala růst nejenom noha, a tak bylo jasné, že na křehkou éterickou vnučku může babička zapomenout. A že možná bude lepší, když si kromě

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden