Český Zich není český Elvis!

I největší osobnosti šoubyznysu jsou jenom lidé. Zatímco jim tleskáte, obdivujete je a vynášíte do nebes, jejich tělo je může v každém okamžiku zradit stejně snadno jako kohokoliv z vás.

Co víc si umělec může přát než uznání od publika i od odborníků zároveň? „Slyšet ho zazpívat falešně, to se vám nikdy nepoštěstilo. Jeho zpěvácký talent přerůstal všechno,“ prohlásil jednou respektovaný hudební kritik Jiří Černý.

Řeč byla o Karlu Zichovi (1949-2004), jednom z nejosobitějších českých zpěváků posledních desetiletí. O muži, jehož kariéru osud naplánoval až příliš krátkou.

Mladík s hlasem hvězdy

Folková skupina Spirituál kvintet měla za sebou v roce 1969 těžké období. Z původních členů takřka

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden