Chantal Poullain: Chce Bolka zpátky

Jediná věc, které krásná Francouzka Chantal Poullain lituje, je rozvod s Bolkem Polívkou (69). Jinak prý nelituje vůbec ničeho, co kdy v životě udělala. A to se Bolek a Chantal rozvedli před patnácti lety.

Jenže plavovlasá cizinka cítí stále bolest ze ztráty milovaného člověka, trpí jí stále, i po tak dlouhém čase. "Možná jsem byla příliš mladá, neměla jsem na určité věci trpělivost a byla jsem příliš hrdá,“ přiznává krásná herečka, když se teď ohlíží zpět do minulosti.

To ovšem psychologové nedoporučují, protože tahle věc je přece už dávno uzavřená. Herečka se přesto bičuje výčitkami. Vždyť to spolu s Bolkem vydrželi víc než dvacet let. Co je definitivně rozdělilo, byly odlišné představy o životě.

Křehká blondýnka odešla z farmy v Olšanech, kterou manžel budoval, protože nebyla připravená starat se o dobytek a o hosty v restauraci. Dávala přednost městskému životu a práci v divadle. Utekla odtud do Brna a očekávala, že tam Bolek přijde a bude s ní mluvit o nastalé svízelné situaci.

To se však nestalo, manžel nic řešit nehodlal. "Měla jsem bojovat víc. Více pracovat na sobě, naučit se být tolerantnější, dát našemu partnerství větší šanci," vypočítává Francouzka. Bohužel, na to už je pozdě.

.

reklama
reklama