Charismatický herec se dnes věnuje především odpočinku

Maminka chtěla, aby byl architektem, osud měl ale s Karlem Heřmánkem úplně jiné plány a brzy se z něj stala opěvovaná hvězda. Nyní už ale začíná pomalu zvolňovat.

V posledních letech jsme KARLA HEŘMÁNKA (74) vnímali hlavně jako muže, který stál u zrodu našeho prvního soukromého divadla. Je za ním ale také velice úspěšná herecká kariéra.

Někdo touží stanout na prknech, jež znamenají svět, už od dětství, někdo se rozhodne pro herectví třeba proto, že se mu nechce na vojnu. Přesně to byl případ  i Karla Heřmánka (74).

Dnes mu za to můžeme být víc než vděční, protože se zařadil mezi nejvýraznějších herecké osobnosti své generace a to, že je mužem i dalších talentů, prokázal tehdy, když v roce 1990 vzniklo úspěšné Divadlo Bez zábradlí.

Až donedávna byl jeho zapáleným principálem a dokázal ho spolu se svou milovanou ženou Hanou Heřmánkovou (59) provést

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden