Charlie Sheen: Není prý jediný, kdo má HIV

Jeho slavní kolegové se třesou strachy

Koncem roku 2015 šokoval CHARLIE SHEEN (51) celý svět, když přiznal, že je HIV pozitivní. A teď se postaral o další poprask, když vypustil zprávu, že není sám.
Šokující informaci o tom, že v Hollywoodu jsou i další filmové hvězdy, které mají HIV, Sheen prozradil ve svém nedávném rozhovoru pro rozhlasový pořad. „Vím, kteří to jsou. Ale jejich jména si vezmu do hrobu,“ prohlásil hrdina kultovní komedie Žhavé výstřely a bývalá hvězda seriálu Dva a půl chlapa. Podle něj však tito herci skutečnost, že jsou nakaženi virem HIV, úzkostlivě tají. Jak by ne, kdyby se přiznali jako Sheen, byl by s jejich oslnivou kariérou amen. A o tom sám Charlie něco ví. Přesto se snaží působit pozitivně. Dokonce se pochlubil, že nyní užívá zázračný lék, díky kterému je momentálně dokonce méně nakažlivý než většina lidí, s nimiž spal. To je velký pokrok, protože minulý rok svému lékaři herec nahnal pořádný strach, když na nějakou dobu přestal užívat předepsané medikamenty. Rozhodl se totiž pro alternativní způsob léčby. „Neužívám své léky,“ prohlašoval tehdy jako hrdina. „Jestli riskuji svůj život? Samozřejmě. No a? Narodil jsem se mrtvý,“ říkal tehdy Sheen. Hrdinství ho však opustilo už po prvním krevním vyšetření, které ukázalo, že počet jeho bílých krvinek rapidně klesl.

V sérii Dva a půl nahradil Charlieho Ashton Kutcher. A seriál brzo skončil.

Chtějí odškodné
Herci tak hrozilo, že se vir rozvine ve smrtelnou nemoc AIDS. Sheenovi to tehdy nahnalo strach a pokorně se vrátil k drahým osvědčeným lékům. Jak se zdá, život mu není ještě zcela lhostejný. Svou nezodpovědnost v sexu už ale nevrátí. Bujarý a prostopášný život plný orgií s prostitutkami i náhodnými známostmi a pestrá drogová minulost si zkrátka vybraly svou daň. Na tento životní styl byl herec přitom dlouho pyšný. Kvůli drogám a alkoholu byl rovněž v roce 2011 vyloučen z oblíbeného seriálu Dva a půl chlapa. Tvůrcům tehdy došla trpělivost, nechali jeho postavu zemřít a nahradili ho hezounem ASHTONEM KUTCHEREM (39). Ten už však na Sheenův úspěch nikdy nenavázal, naopak. Čísla sledovanosti nemilosrdně klesala a skalní fanoušci jej nikdy nepřijali. A nešetřil ho ani Sheen. „Hej, juniore, hezký pokus, ale já jsem král a ty jen šašek,“ vzkázal svému rivalovi. Alespoň z něčeho mohl mít radost. Poté, co oznámil, že je HIV pozitivní, sneslo se na něj deset žalob lehkých žen, které tvrdily, že jim Sheen o své nemoci neřekl. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden