Stále nemůže zapomenout na svého bývalého muže? Tedy, na jednoho z nich…Vždyž Bára Basiková (62) byla vdaná hned třikrát.
Komu ale zřejmě navždy bude patřit její srdce, je její poslední, dnes již bývalý manžel, o patnáct let mladší herec Petr Polák (47). Z jejích slov se totiž zdá, že na něj nemůže jen tak zapomenout. Tahle skutečnost vyplynula při zdánlivě nevinném rozhovoru na téma recyklace oblečení.
Zpěvačka přiznala, že pravidelně třídí a posílá velkou část šatníku na charitativní účely. Jednoho módního kousku se ale ne a ne zbavit. Jsou to svatební šaty, které jí zůstaly po sňatku s Polákem, jehož si brala v roce 2008.
„Z jakési nostalgie jsem si je schovala,“ řekla s tím, že tahle svatba byla ze všech tří, které prožila, nejlepší. „Byla nejhezčí a to manželství bylo také nejlepší,“ líčí s tím, že by si ty šaty zřejmě oblékla i dnes, přestože od toho daného sňatku uplynulo téměř dvacet let.
Vysílá tím Bára vůči Petrovi vzkaz, že se k ní má vrátit? Dle všeho je sama a už jí nějaká opora po boku zjevně chybí.