Moje sladké tajemství

Chce Lucie další miminko?

Moje sladké tajemství

Možná už opravdu našla muže snů.

Pokud jde o vztahy, má za sebou zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) krušné chvíle. Momentálně se tetelí blahem po boku bojovníka MMA Zdeňka Polívky (24), který je o hodně mladší. Má ale tenhle poměr vůbec nějakou perspektivu?

Polívka mluví o svém vztahu s Vondráčkovou otevřeně, znamená pro něj prý především zodpovědnou lásku. Uvedl, že si neskutečně sedli, jsou nejlepšími kamarády, baví se o všem a nehádají se. Údajně má teď vše, co kdy chtěl, a pevně věří, že jejich pouto vydrží. Také prý mají dost plánů a těší se, co vše spolu uskuteční.

Že by už mluvili i o rodině? Vlastně by nebylo nic zvláštního, kdyby pár uvažoval o společném potomkovi. Jen s tím nesmějí

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden