Moje šťastná hvězda

Chce Ivanu definitivně zničit?

Moje šťastná hvězda

Bylo to takové ticho před bouří. Dominika se starala o sebe a Ivanu nechávala na pokoji. Tomu je ale konec! Opět zaútočila!

Nejstarší zpěvákova dcera DOMINIKA GOTTOVÁ (50) nenechá vdovu IVANU GOTTOVOU (47) na pokoji. Rozpoutá to nakonec válku, které bude trpce litovat?

Zatímco Ivana Gottová (47) se láskyplně stará o památku svého zesnulého manžela Karla Gotta (†80), nejstarší zpěvákova dcera Dominika Gottová (50) se neustále do vdovy naváží a veřejně ji kritizuje. Jak dlouho ale ještě Ivana Gottová takový nátlak vydrží? Podle našich informací se tak schyluje k opravdu velké bouři…

Hází na ni špínu

Není to tak dávno, co Ivana Gottová u příležitosti čtvrtého výročí zpěvákova odchodu na věčnost oznámila fanouškům radostnou novinku. Po pečlivém zvážení se rozhodla, že vilu v ulici Nad Bertramkou, kterou Gott obýval od 70. let, zpřístupní veřejnosti a

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden