Moje sladké tajemství

Chce ji dostat k oltáři za každou cenu!

Přestože nechce zpěvačka Monika Absolonová (43) o svatbě ani slyšet, Tomáš Horna (39) by evidentně vztah rád posunul. Proč to vypadá, že by si svou partnerkou rád vzal za ženu?

Příspěvek plný emocí sdílel na sociálních sítích bývalý hokejista Tomáš Horna (39). „Je tomu šest let, co jsme se s Monikou potkali. Ani ve snu by mě nenapadlo, ze spolu budeme mít dvě úžasné děti,“ pochlubil se na svém profilu a ukázal, že mu nedělá problém přiznat své city k partnerce Monice Absolonové (43) i veřejně.

Už to bylo šest let, co se potkali. Nikdy by je nenapadlo, že spolu budou mít dvě děti.

Opravdu ale chtěl jen připomenout letitý moment, během kterého se poprvé se zpěvačkou viděli a nebo se vyjádřil na internetu z jiného důvodu? V kuloárech se totiž proslýchá, že má stále velký zájem o to, aby Moniku dostal v bílých šatech před oltář.

Není mu totiž lhostejné, jak jejich vztah vypadá v očích veřejnosti a byl by moc rád, kdyby byli co nejdřív rodinou se vším všudy. „Oba už jsme s Tomášem rozvedení, máme děti, to je to pouto, ne kus papíru," nechala se Absolonová před časem slyšet. Třeba ji ale vyznání partnera obměkčilo a začne o svatbě přece jen přemýšlet.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden