Chce mít Adélu stále pod svým dohledem

Snesl by pro ni i modré z nebe. Herečce to už ale prý leze na nervy!

Idylka ADÉLY GONDÍKOVÉ (49) a  JIŘÍHO LANGMAJERA (56) asi nebude tak horká. Herečka přiznala, že mají s manželem jisté problémy.

Už více než deset let tvoří Adéla Gondíková (49)Jiří Langmajer (56) nerozlučný pár, který dokázal takřka nemožné. Z bouřliváka se stal krotký beránek, z málo sebevědomé herečky a moderátorky zase byla jako mávnutím kouzelného proutku suverénní žena, která se do všeho vrhá po hlavě.

Skoro se až zdá, že se na nebi nenachází žádný mráček. Realita ale bude někde trochu jinde. Moderátorka pořadu Můj muž to dokáže si totiž posteskla, že to manžel se svou péčí často přehání a někdy dokonce tak, až je to neúnosné...

Zachránila mu život

Jiří Langmajer si vždycky dokázal plně užívat života. Krásné ženy a bujaré večírky pro něho byly vždycky důležité. Jenže takovýhle styl života ho vedl do záhuby. Nakonec to byla právě Adéla, kvůli

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden