Chce mít vlastní smečku nejen v ZOO?

To bude jednou početná rodina! Vyzkoušela si v seriálu, jaké to je čekat trojčata, a nechala se slyšet, že ani v osobním životě by jí trojitá dávka štěstí nevadila. Je nač se těšit!

Natáčení Slunečné, která Evě Burešové (28) přinesla popularitu nevídaných rozměrů, skončilo. V posledních dílech si na představitelku statkářky Týny ale tvůrci vymysleli zapeklitý úkol. Její postava k radosti všech otěhotní a čeká rovnou trojčata.

Eva si tedy na vlastní kůži vyzkoušela, jaká dřina takové trojité těhotenství je. Neotěhotněla sice doopravdy jako její kolegyně ze Slunečné Eva Josefíková (31) a Veronika Arichteva (35), i tak jí ale

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden