Moje šťastná hvězda
Chce mladšího milence?
Chce mladšího milence?

Věčně se zabývala jen prací, což ale teď úplně nešlo. Herečka Sabina Laurinová (48) začala během karantény přemýšlet snad úplně nad vším. Nedávno se rozpovídala o plastických operacích, a prozradila, jaký na ně má názor.

Ona sama se snaží stárnout s grácií a žádné úpravy tak údajně nepotřebuje. Dokonce jí to u některých žen přijde zbytečné, protože si tím mají jen zvedat sebevědomí a nedokážou se smířit s přirozeným procesem.

Ztratila svou jiskru

A možná právě v tom bude ten háček, proč na Laurinovou už neletí mladší koloušci, které dřív vyhledávala. Ona sama se většinou jen odličuje a tím její péče o pleť víceméně končí.

Mladším mužům ale spíše imponuje, když se o sebe žena stará a vypadá mladistvě. Jejím posledním partnerem byl mladší Petr, který nebyl ze světa showbyznysu.

I když si Laurinová myslela, jak jsou spolu šťastní, dostala krutou ránu do zad. Zjistila totiž, že čeká dítě se svou bývalkou. Od té doby jako kdyby se vše změnilo.

Změní láska její názor?

Herečka o sebe přestala tolik pečovat a jako kdyby už jí muži byli ukradení. I když teď možná plastické operace odsuzuje, možná jim časem sama propadne. Není přece nic špatného na tom, když se chce žena líbit a vypadat svěže.

I kamarádky jí mají radit, že by se na to měla dívat z jiného úhlu. A Sabině už láska chybí, nemít se o koho opřít a být na všechno sám, to by nikoho příliš dlouho nebavilo.

Mohly by ji snad přítelkyně časem k nějakému tomu menšímu estetickému zákroku přemluvit? Možná ano, pevně si stojí za tím, že by jí to zvedlo sebevědomí a znovu by začala fl irtovat a shánět si nového partnera.

A když by se konečně zase cítila dobře a žádoucí, určitě by si toho všimli i nápadníci, kteří už by neváhali ji oslovit. Zdá se tak, že všechno je pouze na ní. Teď jen záleží, jak se sama rozhodne.

Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz