Moje šťastná hvězda

Chce na něj zapomenout

Je to jen pár týdnů, co se do té doby idylické manželství Veroniky Žilkové (60)Martina Stropnického (65) rozpadlo.


Už když se herečka s touto novinou svěřila svým fanouškům, bylo nad slunce jasné, že z její strany to rozhodně nekončí. Manželovi neustále dává co proto. Nyní se třeba začala zbavovat věcí, které jí muže připomínají.


Garážový výprodej


„Tohle je speciální bible, tu dostávali vojáci, to je z ministerstva obrany, tak tu prodávám za stovku,“ prozradila se smíchem herečka. A další kousky na sebe nenechaly dlouho čekat.


Celá akce sice neměla primárně být jen dalším kopancem do Stropnického, nýbrž pro dobrou věc na pomoc ukrajinským uprchlíkům.


Vzpomínky na dobu, kdy byla šťastná, jsou všude kolem ní.

I tak to ale Veronice velice pomohlo. Jsou to právě lidé, kteří ji drží nad vodou. Ovšem za letmými úsměvy se pořád skrývá velká bolest.

Žilková dokonce přiznala, že se veškerý ten stres podepsal i na její postavě. Prakticky nic nejí, spí jen pomálu a ručička na váze už ukazuje pouhých 45 kilogramů! 

Bez dcery nedá ani ránu

Když se Agáta Hanychová (36) rozváděla s Jakubem Prachařem (38), byla to právě její máma, která jí pomohla celé to nepříjemné období plné výčitek a urážek překonat. Nejspíš i proto se jí teď dcera všechno snaží oplatit.

„Nejhodnější Agáta mě vzala na pouť. Vzala mě tam, abych zažila i jiný ,veletoč‘, vyhýbejte se ale stánkům s perníkovými srdci z lásky,“ svěřila. Snad se přes to brzy dokáže přenést.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden