Moje šťastná hvězda

Chce prodat její milovanou chalupu?

Moje šťastná hvězda

Vždy si přála, aby si její syn našel ženu, která se o něj postará. Narazil snad Jaroslav na vypočítavou mrchu?

Povídá se, že syn Jaroslavy Obermaierové (77) našel životní lásku. Herečka měla zpočátku radost, ale teď se bojí, aby nepřišla o svou chalupu!

Syn hvězdy seriálu Ulice Jaroslav (41) se narodil s psychickými potížemi a odmalička má problémy s dýcháním. Přestože je to prý velmi hodný člověk, stále si nemohl najít partnerku, Jaroslava Obermaierová (77) mu tak podle mnoha lidí chtěla jako správná maminka pomoci ke štěstí a lásce.

Vodila ho na různé společenské akce, seznámení se ale prý dlouho nedařilo. Změnit se to mělo až relativně nedávno a hovoří se o tom, že Jaroslav si našel ženu svého života. Zdálo se to jako šťastný konec pohádky, jenomže to vypadá, že se věci pohnuly jiným směrem, než si herečka přála, a může z toho

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden