Moje šťastná hvězda

Chce si svého bohatého milence pojistit dítětem?

Jakmile se o ní začalo říkat, že je zlatokopka, přestala svůj osobní život dávat světu na odiv. Teď se však začala objevovat po boku podnikatele Ivana. Je to vážné?

Konečně našla štěstí po boku bohatého svalovce. Jenže co vypadá na první pohled jako pohádka, může nakonec dopadnout velmi tragicky. EVA PERKAUSOVÁ (26) se sice tváří, že se nic neděje, ale co za svým usměvavým pohledem skrývá doopravdy?

Rok tajila svou lásku, aby jí její radost nemohl nikdo zkazit a vztah náhodou neskončil předčasně. Sexy moderátorka se zálibou v movitých partnerech svého partnera představila nedávno.

Nikdo ale nevěřil tomu, že by s ním mohla být dlouhodobě. Vždycky měla na každém prstu deset nápadníků a netajila se tím, že si ráda užívá života. Nyní už jsou s partnerem třetím rokem.

Eva Perkausová (26) si však svou lásku raději užívá doma, neboť jsou to chvíle velmi vzácné. Její partner Ivan Hecko (37) je totiž podnikatel, a tak cestuje po celém světě. Možná ale cestuje i ze zcela jiného důvodu. Co její zámožný přítel tají a proč se o něj moderátorka tolik bojí?

Bere jenom milionáře

Perkausová patří mezi ženy, které byly vždy spojovány s bohatými muži. Vždyť údajně díky jednomu z nich kdysi získala prestižní místo v televizi, po kterém touží tisíce jiných. A přitom pro moderování neměla žádné předpoklady. Všechno se musela naučit za pár měsíců.

Ochrannou ruku nad ní držel i zámožný obchodník s automobily Antonín Charouz (65). Přiznal, že se s Perkausovou vídal tři roky, pak ale zjistil, že neměl být jediným, s kým se v tu dobu blondýnka scházela, a tak ji opustil.

Oním mužem, se kterým ho podváděla, byl bývalý fotbalista Karel Kuba (59). Co je však na této situaci nejbizarnější, je fakt, že Kuba byl tou dobou manželem její nevlastní sestry Moniky (46).

A protože byla zvyklá, že jí Charouz údajně všechno platil, musela si najít jiného sponzora. A toho našla v dalším vlivném muži, Pavlu Páskovi (53), známém producentovi.

Sváděním mužů se živí od patnácti let

Tím však výčet těch, kteří nad ní drželi ochranou ruku, nekončí. Měla rovněž randit s režisérem Adrianem Stojkovem (49). Jejich vztah však dlouho nevydržel, a tak musela moderátorka hledat dál. Začala být ale velmi opatrná.

Už tehdy se o ní začalo říkat, že je to obyčejná zlatokopka, která si vybírá jen starší a movité muže, aby mohla žít v luxusu a příliš se nenadřít. Na otázky týkající se svého soukromého života tak zcela přestala odpovídat.

Její minulost ji ale přece jen dohnala. Vyšlo totiž najevo, že společnici starším pánům měla dělat už od svých patnácti let. Ve svádění opačného pohlaví proto byla velmi zběhlá. Věděla, jak miliardáře okouzlit, udržet si je a ještě je donutit utrácet za ni desítky tisíc korun, ne-li ještě víc.

S otcem nemluví?

Každý, kdo zná sympatickou blondýnku osobně a déle, tvrdí, že ve starších mužích hledá lásku otce, o kterého bohužel přišla. Nezemřel, stále žije a podle všeho se těší relativně dobrému zdraví.

Ale s její maminkou se rozvedl a nestýká se s nimi kvůli tomu, že kdysi nesouhlasil s tím, aby se Eva vydala cestou, kterou jí údajně vybrala sama matka.

Ta totiž nechtěla, aby její milovaná dcerka musela tvrdě dřít nebo roky studovat, naopak ji měla tlačit k tomu, aby si vždy našla muže, který ji bude schopen zabezpečit a také jí koupí všechno, co jí jen na očích vidí.

Otec však chtěl, aby se vzdělávala, možná i v zahraničí, a našla si protějšek, s nímž by založila rodinu. Zkrátka její matka a otec se s názory i postoji lišili tak moc, že víc už to ani nebylo možné.

A to jim zůstalo dodnes. Rovněž se říká, že si její matka nepřeje, aby se s otcem stýkala a protože Eva na svou maminku dá, s tátou se má vídat jen velmi sporadicky.

Pár tvoří už tři roky

Když se po jejím boku objevil Ivan Hecko, všichni měli za to, že to je jen další z mnoha. Ale protože už jsou spolu poměrně dlouho, začínají se o tohoto zámožného podnikatele zajímat čím dál víc.

Nejprve o něm kolovaly zvěsti, že pochází z Ruska, avšak to sama Perkausová popřela. Tvrdí, že sice rusky umí perfektně, ale Rus to není. Nikdy však o něm neřekla nic víc.

Ona i její partner jsou ta jemní jako hrad v Karpatech. Ovšem přednedávnem se objevila další informace z jejich společného života. A tím se možná vysvětlí i to, proč se neradi o svém soukromí baví.

Žije její partner dvojím životem?

Když s podnikatelem začala Perkausová randit, bylo to až poté, co o ni Hecko už několik dlouhých měsíců usiloval. Ze začátku totiž podle všeho Eva ne moc překvapivě chodila s někým jiným, a navíc z Hecka nebyla tak unešená, jak by měla být.

Nakonec si ji však svým charismatem a gentlemanstvím získal. Možná to ale bylo ještě trochu jinak. Říká se, že Hecko v době, kdy o Perkausovou začal projevovat zájem, byl ženatý, nebo minimálně zadaný a se svou partnerkou čekal miminko.

Přesto už se podle všeho necítil doma dobře a hledal něco lepšího. Navíc je většinu roku na cestách, a tak na dlouhodobé vztahy není stavěný. Kvůli Perkausové byl ale ochotný se změnit.

Když však spolu začali randit a jejich vztah se stal vůči veřejnosti otevřenějším, museli začít být oba obezřetnější. Nejspíš právě kvůli tomu, aby se nikdo nedozvěděl, jak to mezi sebou mají.

Kdyby se totiž přišlo na to, že si začala se zadaným chlapem, který se má ke všemu brzy stát otcem, veřejnost by ji pěkně pomluvila a možná by nakonec kvůli tomu přišla i o práci.

Jestli jsou ale zvěsti o Heckově rodinném životě pravdivé, se dosud nepotvrdilo. Rozhodně se ale kvůli atraktivní blondýnce nijak zvlášť nezměnil, protože je stále na cestách, a tak si partnerka stěžuje, že ho skoro nevídá.

Na druhou stranu jí alespoň vozí drahé dárky, nejspíš proto, aby mu nedělala zbytečné scény. Otázkou ovšem stále zůstává, za kým cestuje. Někteří si skutečně myslí, že žije dvojí život.

Možná Perkausovou bere jen jako povyražení, a nikoli jako ženu na celý život. Moderátorka by se ale zřejmě už ráda usadila. Alespoň by chtěla mít jistotu, že o ni bude dobře postaráno a ne skončí jednoho dne na ulici. I to se totiž může stát. Vyhazov z televize jí údajně hrozil několikrát.

Je načase mít s ním potomka?

A kdyby si Hecka pojistila, tato starost by opadla. Jedna z jejích kamarádek se proto jen před pár dny nechala slyšet, že je možná Eva těhotná, a pokud ne, brzy bude, protože je to aktuálně její velký sen.

Ráda by si ho i vzala, ale pokud už ženatý je, měla by smůlu. Dítě je v tomto ohledu jediný možný krok, jak s Heckem zůstat a zajistit si tak část jeho peněz.

Na druhou stranu se ale nikomu nechce věřit, že ve svém věku, kdy jí ještě zdaleka není ani třicet, by se chtěla stát matkou na plný úvazek a přijít tak o svou dosud vybudovanou kariéru. Hodně lidí totiž zapomíná na to, čeho všeho jsou ženy schopné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden