Chce si u ní vyžehlit nevěru?

Herci VÁCLAV VYDRA (65) a JANA BOUŠKOVÁ (66) tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Není ale žádným tajemstvím, že je rovněž dělí velké rozdíly. Do toho jim dělá starost i hereččino zdraví.

Vypadalo to, že je jejich láska osudová. Už tehdy Václav Vydra (65) věděl, že je pro něj Jana Boušková (66) tou pravou, a dlouho na ni čekal. A vyplatilo se mu to. V roce 2006 si řekli magické ano před oltářem, to však až po 23 letech společného života. Teď ale vyplouvá na povrch, že to doma nemají moc idylické.

Byli na sobě závislí

Podle slov Bouškové má jejich soužití k dokonalé souhře prý hodně daleko. Dřív se od sebe ani nehnuli. Všude chodili jen spolu a svému okolí ukazovali,jak moc velká láska mezi nimi panuje. Dokonce pracovali i na stejných projektech.

Dodnes mohou diváci a jejich fanoušci slyšet jejich hlasy v oblíbeném pořadu Prostřeno. Vydra před několika lety prohlásil, že je na své ženě závislý a nestydí se za to. Vše se nejspíš ale jako lusknutím prstu změnilo.

Konec ji srazil na kolena?

Jana se v seriálu Ordinace v růžové zahradě objevuje už nějaký ten pátek a jedná se prý o jednu z nejoblíbenějších postav. Poslední dobou si ale televizní diváci začali stěžovat, že se tam oblíbená herečka objevuje čím dál méně.

Tvůrci tak údajně před samotným koncem chtějí dát prostor jiným hercům, kteří mají zajímavější dějové linky. ,,Je mi to hrozně moc líto. Nechápu to, ale respektuji.

Uvidíme, co za výzvu přijde teď,“ svěřila se smutným hlasem herečka. Chmurná nálada z právě končící etapy ale nemá zrovna dobrý dopad nejen na ni, ale i na její manželství.

Hádky kvůli minulosti

Jsou spolu několik desítek let a za tu dobu si krizí prošli už několikrát. Nejčastěji to mělo být kvůli žárlivým scénám z Janiny strany. Nejhorší to mělo být v době, kdy na povrch vyplulo, že ji má herec podvádět s mladší milenkou.

A není se čemu divit, Vydrovi dala své srdce, když jí bylo nejhůř a myslela si, že její život předčasně skončil, a on ho nakonec dokázal tak pošlapat. Nic z toho se ale nikdy nepotvrdilo, Jana má od té doby však mít neustálé pochyby a začala ho hlídat na každém kroku, což se jemu ani trochu nelíbí.

Musí se o ni starat!

Jenže v poslední době už to není tak snadné. Herečku totiž už nějaký ten měsíc trápí zdravotní problémy. Jde o křečové žíly, které ji někdy pořádně pozlobí. A nyní se nepříjemná bolest vrátila.

Říká se, že si měla naordinovat domácí léčbu a odpočinek. Přece jen byla v neustálém běhu a pracovala téměř denně, odpočinek si jednoznačně zaslouží.

Její milovaný Václav se proto rozhodl, že vezme vše do vlastních rukou a o svou milovanou ženu se postará, ať je sebevíc uražená. I přesto, že má být u nich atmosféra z předchozích hádek pořád napjatá, zůstal s Janou doma.

Má to ale zřejmě jeden háček, nemůže se tolik starat o své koně, a tak hledá řešení, které by mu v tom mělo pomoct. Nyní mu prý konečně došlo, že by se měl věnovat hlavně jí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden