Můj kousek štěstí

Chce si užívat lásky mnoha žen?

Díky své roli ve Slunečné si může vybírat. Jeho postava je snem mnoha žen. Podnikatel s ostrými lokty a muž, co není tak lehce natrvalo k mání. Marek Lambora jako by svou postavou načichl, nechává se snad jejím chováním inspirovat? Není za jeho nedávným rychlým rozchodem a výkřiky do médií, že chce být sám, spíš touha přiblížit se postavě, kterou hraje?

Už se jí nabažil

Poslední jeho partnerkou byla herečka ze seriálu Ulice Šárka Vaculíková (33). Rozešli se během účinkování Lambory v show Tvoje tvář má známý hlas. Z neznámého mladíka se přes noc stala celebrita a jeho sebevědomí nabralo na síle. Od tohoto rozchodu nebyl Lambora spatřen s žádnou novou láskou. I když mu například ve Slunečné strkají do postele Evu Burešovou (26), jiskra tu nepřeskočila. Možná až dosud hrálo významnou roli, že herečka žila s tanečníkem Matyášem Adamcem (20), ovšem tomu je už pár týdnů konec. Přesto ji majitel přitažlivého zevnějšku a příjemného hlasu nechává chladnou a ona jeho. I když, počkejme si...

Políčil na miss?

Možná Marka přece jen zasáhl Amorův šíp, když spatřil českou miss 2016 Andreu Bezděkovou (26). Až podezřele často se totiž potkávají na stejných místech. Je to jen náhoda nebo se nemohou nabažit jeden druhého? Buď on nebo ona dávají fotku na Instagram, kde jsou spolu. „S Markem se známe,“ přiznala modelka. Ale to, že by tvořili pár, odmítá. Lambora nechce tuto otázku komentovat. Tím ovšem dal prostor k zamyšlení. Užívají si snad romantickou tajnou lásku? česká miss ohlásila minulý rok v srpnu rozchod s modelem Pavlem Gillernem (23). Důvodem rozchodu měla  být modelčina nevěra.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden