Chce snad, aby manžel začal žárlit?
Svléká se a tančí

Ukázala se v upnutém rudém korzetu a přítomným pánům se tajil dech. Není pochyb o tom, že oblíbená herečka Dana Morávková (51) má stále co nabídnout. Měl by mít Petr Malásek (58) důvod k obavám?

Manželství Dany Morávkové (51) a Petra Maláska (58) bývá označováno jako jedno z nejstabilnějších v našem showbyznysu. Letos oslavilo pětadvacáté výročí, neprovázejí ho skandály, a pokud kdy byl nějaký problém, vyřešila si ho dvojice pěkně v klidu doma, bez asistence zvědavé veřejnosti.

Žádná idylka ale netrvá věčně, to jistě dobře zná každý pár a jen těžko lze uvěřit, že je právě tento výjimkou. Zvláště, když krásná manželka začne odhazovat svršky a plánovat chvíle o samotě s cizím šarmantním chlapíkem, to může naznačovat mnohé…

Nedávno na sebe Morávková upozornila, když si, oděna do erotického korzetu, doslova osedlala kolegu Josefa Cardu (66), a nejen on tak mohl obdivovat její dokonalou figuru. Zejména pánové v hledišti si jistě přišli na své. Stalo se tak totiž v rámci divadelního představení Terasa, kde Dana exceluje.

Může se nudit…

Není ale pochyb o tom, že i bez tohoto představení a odvážného modelu, je herečka z Ordinace v růžové zahradě stále v hledáčku řady ctitelů, z jejichž zástupů by si snadno mohla vybírat. A ruku na srdce, které ženě by to nelichotilo? Téměř třicet let žije po boku jediného muže, a pokud je manželství stále tak klidné a harmonické, jak tvrdí, může se snadno stát, že bude jeden či druhý, dříve či později hledat nějaké to rozptýlení.

Nový muž!

Koneckonců, syn Petr (24) už před časem vylétl z hnízda, studuje až v daleké Anglii, a to jsou přesně ty chvíle, kdy ženám, matkám, dochází, že k životu potřebují nějaký další zajímavý impuls. A vypadá to, že právě takový herečka právě prožívá.

Po více než dvaceti letech se vrátila k moderování Snídaně s Novou a navíc každou volnou chvíli teď tráví po boku dalšího muže. A zdá se, že k sobě mají opravdu blízko. Řeč je o Danielu Jurčovi, tanečníkovi s nímž řadu týdnů brázdila parket při trénincích na projekt Roztančené divadlo.

Což jistě právě Daně musí imponovat. Tanec miluje a nedávno si navíc povzdechla, že se svým mužem si tuto aktivitu moc neužije. „Manžel tančil jenom, když mě balil, první rok. Jak si mě vzal, tak přestal tančit,“ přiznala.

Hrozí krize?

O to víc si jistě užívala chvilky na parketu po boku Jurči. Sympatie mezi sebou neskrývají, a Morávková navíc otevřeně řekla, že se sympatickým tanečníkem chce trénovat dál, i po konci soutěže. Jak na její plány bude reagovat věčně zaměstnaný Malásek? Ten by měl nyní pořádně zbystřit!

Související články
Neustálé napětí a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet? Tak to prý už dlouho vypadá v domácnosti herečky ze seriálu Ulice. Vzdává už záchranu svého manželství, a hledá útěchu v jiné náruči? S jejich manželstvím to vypadá bledě, což krásná herečka ze seriálu Ulice asi snáší velmi těžce. Linda Rybová (48) podle některých přátel zhubla a vypadá, […]
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz