Můj kousek štěstí

Chce získat bývalého zpátky?

Od chvíle, kdy Evu Burešovou (26) opustil Michael Krásný (36), shání herečka muže těžko. S žádným nevydrží. Dají se teď s otcem Nathaniela (3) zase dohromady?

">

Zatímco většina lidí v okolí Burešové nevěřila, že by mohl vztah s o šest let mladším tanečníkem Matyášem Adamcem (20) vyjít, ona doufala, že by zase mohla mít kompletní rodinu, po níž vždycky toužila.

Po roce však přišla studená sprcha a nečekaný rozchod. Matyáš nebyl podle všeho zralý na to, aby se dokázal smířit s rolí náhradního tatínka a hlavy rodiny. Ostatně to se dalo čekat, protože ve dvaceti letech takový závazek zvládne málokdo.

Podle vyjádření herečky se mezi nimi ale nestalo nic špatného, zkrátka se na rozchodu dohodli. Proslýchá se, že za jejich odloučením mohl stát také Michael Krásný, otec malého Nathaniela.

Ještě před vypuknutím koronavirové krize si rodiče tříletého chlapce sotva zavolali a mluvili spolu údajně jen velmi střídmě. Jenže jako mávnutím kouzelného proutku je všechno jinak a Krásný si s Burešovou volá prý denně a jsou v úzkém kontaktu.

„Jsme ve velmi dobrém vztahu, máme se rádi, podporujeme se jako přátelé a zároveň víme, že jsme rodina, ačkoli nežijeme partnersky,“ básní s nepřehlédnutelným obdivem o bývalém partnerovi hlavní tvář seriálu Slunečná.

Podle přátel a některých Eviných kolegů je stále do Krásného po uši zamilovaná a v ostatních mužích hledá jen jakousi náhradu, která by zaplnila její zlomené srdce. S Adamcem totiž údajně chtěla založit rodinu a usadit se, stejně jako tomu bylo v případě Krásného, jenže ten se prý na roli otce necítil a na tom jejich vztah ztroskotal. Že by si konečně uvědomil, čeho se kvůli zdánlivé nezralosti vzdal? Začala mu rodina, kterou odmítal, chybět?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden