Chce žít podle svého

Vjejich manželství teď nejspíš nepanuje zrovna harmonie. Vendula Pizingerová (47) je se svým manželem Josefem Pizingerem (31) údajně velmi rozhádaná. Důsledkem má být silvestrovská noc, kterou si chtěla Vendula s přáteli pořádně užít.I její manžel to měl zprvu v plánu, nakonec se ale vše mělo odehrát úplně jinak, než si představoval.

Až příliš se rozvášnila?

Příchod nového roku měli manželé slavit s jejich společnými přáteli. Vendula se na večer moc těšila, a chtěla se pořádně odreagovat a pobavit.Má velmi temperamentní povahu, i když ji občas vedle svého manžela musela potlačovat.

Snažila se svému mladšímu muži ve všem vyhovět a ve všem ho podporovat, nicméně silvestrovský večírek si chtěla užít po svém.Šušká se, že to Pizingerová pořádně rozjela a alkohol tekl proudem. Skvěle se bavila, ale její muž bohužel nemohl říct to samé.

Došlo k vyvrcholení všech problémů

Chování jeho ženy se mu asi zdálo nevhodné, podle něj by to měla být dáma na úrovni a neměla by řádit jako puberťák.To byla pro Pizingerovou pravděpodobně poslední kapka. Oba si prý najednou začali vyčítat všechno, co v minulosti udělali. Josefovi zřejmě nešlo jen o Vendulino silvestrovské řádění, ale celkově už ho její chování trápilo delší dobu.

Na druhou stranu se Pizingerová bránila. Svému muži byla vždy oporou a dokázala kvůli němu i kompletně překopat veškeré plány. On jí ale snad nikdy nedoprovodil na nějakou pro ni důležitou akci a ji zřejmě přestalo bavit se snažit.Jaký to ale bude mít na jejich manželství dopad? Pokud se manželé neusmíří, mohlo by to znamenat definitivní konec.

reklama
reklama

Komentáře