Chce zpátky k bývalému?

JANA HOLCOVÁ (45) ze seriálu Ordinace v  růžové zahradě nikdy neměla na chlapy štěstí. Se svou dcerou Emou zůstaly na všechno samy.

Dlouholetá členka Dejvického divadla Jana Holcová (45) nikdy prý na dlouhé vztahy nebyla, vždy měla raději svou práci.

Dlouhá léta byla partnerkou Davida Novotného (51), který momentálně hraje v seriálu Kukačky. Zažila s ním jedno z nejkrásnějších období v životě. I přesto, že se po rozchodu moc nestýkali, nyní se nejspíš vše změnilo.

Vztahy jí nevycházely!

Nakonec zůstala úplně opuštěná s dospívající dcerou. Po rozchodu se slavným hercem měla několik známostí, které jí bohužel nevyšly. Jana byla vždy proslulá tím, že si dokázala své soukromí bedlivě střežit.

Dodnes se totiž neví, s kým vším randila. Vše nejspíš nezůstalo tak tajné, jak by si sama přála. Mezi její mi kolegy se totiž proslýchá fakt, že měla nedávno docházet za jedním slovenským podnikatelem, jenž se měl v Česku na půl roku zdržet. Když však přišla celosvětová pandemie, zmizel.

Vrátí se k němu?

Už dlouhou dobu se spekuluje o tom, zda se Holcová nevrátí ke svému bývalému partnerovi Novotnému. Podle našich zdrojů se mají už nějakou dobu tajně scházet u ní doma. ,,Nikdy se nezdržel přes noc,“ zdůrazňuje její kamarádka s tím, že by si také přála, aby jim to vyšlo.

Jenže je tu jeden zásadní problém, David má spokojenou rodinu, o kterou by nerad přišel. Herečka z Ordinace by ale ráda jejich vztah opět obnovila, což jí asi nevyjde. Novotný už má svůj život. Holcová měla údajně políčeno i na kolegu Radima Fialu (50). Ani ten se na vějičku nechytil.

Potřebuje pomocnou ruku

Jak je už zmíněno, Jana Holcová je jednou z postav slavného seriálu, jenž bohužel před pár dny oslavil svou poslední klapku. Herečka se tedy ze dne na den ocitla bez práce.

Třeba chce Davida zpátky jen kvůli tomu, aby jí finančně vypomohl. O nový kšeft stále nezavadila, takže jí asi nezbývá nic jiného než si najít někoho movitého.

reklama
reklama

Komentáře