Chcete se cítit svůdně?

Když se vám zdá, že jste v poslední době unavená tak, že se cítíte pod psa, nevěšte hlavu. Poradíme vám pár triků, jak se cítit přtažlivě pro vašeho muže!

Když se cítíte sklesle a nevidíte žádnou cestu z vašeho trápení, je těžké cítit se přitažlivě a sexy. Únavou byste po celém dni nejraději večer usnula u televize a na příjemné chvilky s mužem už nemáte pomyšlení.

Šaty dělají člověka. Hýčkejte se!

Vezměte si na sebe často něco krásného, v čem se budete cítit příjemně, a zároveň přitom přitažlivě a sebejistě. Zapomeňte na pohodlné tepláky, ve kterých schováte sama sebe. A to i přesto, že mají dobrý střih, padnou vám a vaši postavu nijak nehyzdí.

Zvolte si oblečení, které vyzdvihuje vaše přednosti. Oblečení ovlivňuje to, jak vidíte sama sebe. Pomáhá odrážet vaši osobnost i vaše nálady.

Dopřejte si nový účes i prádlo

Jen co to bude možné, zajděte ke kadeřnici a dejte svým vlasům nový život. Prostříhejte je, změňte barvu a vyberte si účes, který vám bude slušet a v kterém se budete zase cítit atraktivně.

A co prádlo? Nosíte na sobě dokola několik oblíbených kalhotek a podprsenek? Chce to změnu: je na čase udělat revizi ve skříni a vyházet staré modely!

Říkejte si nahlas: Jsem úžasná!

Naučte se milovat sama sebe a své tělo přijměte s láskou a respektem takové, jaké je. A že máte pár kilo navíc? No a!? Říkejte si před zrcadlem, že jste úzasná právě taková, jaká jste.

Budete sama pro sebe víc sexy a tento pocit budete vyzařovat i do svého okolí. Když se budete každý den za něco chválit, všechno ve vašem životě se může změnit.

reklama
reklama

Komentáře