Chcete se cítit svůdně?

Když se vám zdá, že jste v poslední době unavená tak, že se cítíte pod psa, nevěšte hlavu. Poradíme vám pár triků, jak se cítit přtažlivě pro vašeho muže!

Když se cítíte sklesle a nevidíte žádnou cestu z vašeho trápení, je těžké cítit se přitažlivě a sexy. Únavou byste po celém dni nejraději večer usnula u televize a na příjemné chvilky s mužem už nemáte pomyšlení.

Šaty dělají člověka. Hýčkejte se!

Vezměte si na sebe často něco krásného, v čem se budete cítit příjemně, a zároveň přitom přitažlivě a sebejistě. Zapomeňte na pohodlné tepláky, ve kterých schováte sama sebe. A to i přesto, že mají dobrý střih, padnou vám a vaši postavu nijak nehyzdí.

Zvolte si oblečení, které vyzdvihuje vaše přednosti. Oblečení ovlivňuje to, jak vidíte sama sebe. Pomáhá odrážet vaši osobnost i vaše nálady.

Dopřejte si nový účes i prádlo

Jen co to bude možné, zajděte ke kadeřnici a dejte svým vlasům nový život. Prostříhejte je, změňte barvu a vyberte si účes, který vám bude slušet a v kterém se budete zase cítit atraktivně.

A co prádlo? Nosíte na sobě dokola několik oblíbených kalhotek a podprsenek? Chce to změnu: je na čase udělat revizi ve skříni a vyházet staré modely!

Říkejte si nahlas: Jsem úžasná!

Naučte se milovat sama sebe a své tělo přijměte s láskou a respektem takové, jaké je. A že máte pár kilo navíc? No a!? Říkejte si před zrcadlem, že jste úzasná právě taková, jaká jste.

Budete sama pro sebe víc sexy a tento pocit budete vyzařovat i do svého okolí. Když se budete každý den za něco chválit, všechno ve vašem životě se může změnit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden