Chlapa domů nechce

Herečka Mahulena Bočanová (49) se ukázala po dlouhé době na veřejnosti po boku muže, s kterým prý randí už rok. Má ale tenhle románek vůbec šanci? Vždyť Bočanová se nijak netají tím, že na trvalo k sobě nikoho nepustí.

Jak se s tím milenec popere? Neustálé zvěsti o tom, že má exotická kráska smůlu na muže Mahulena Bočanová rezolutně popírá. Je to prý naprostý nesmysl. „Neustále někde čtu, že mám smůlu na chlapy. Ne, nemám! Naopak si je často ani nezasloužím,“ uvedla.

Co ale její nová láska? Vezme charismatického Karla Janebu (49) na milost nebo ho čeká stejný osud jako ostatní muže v životě Mahuleny?

Sama byla jen krátce

Herečka vychovává dcerku Márinku (15), která má lehkou mozkovou dysfunkci a díky tomu, jak sama říká, mají život trochu jiný, než ostatní rodiny. Márinka ke své spokojenosti potřebuje klid, pravidelnost a žádná nepříjemná překvapení.

Snad i proto se herečka rozhodla nepustit si do života žádného „narušitele“. „Pro Márinku se absolutně nic nemění,“ říká Bočanová v souvislosti se svým novým vztahem a naznačuje tak nejspíš, že i přesto, že jí to s Janebou údajně klape a znají se už zhruba rok, domů si ho nastěhovat nehodlá.

reklama
reklama

Komentáře