Chlapa už domů nikdy nechce!

Herečka Ivana Andrlová (58) je příkladem ženy, které krása a sláva nepřinesly vůbec nic dobrého, ba právě naopak. S láskou a celkově s muži má stále celoživotní trable a ani její herecká profese jí nepomohla ve chvílích, kdy to nejvíc potřebovala.

Ivana naposledy hrála ve V.I.P. vraždách a v Ordinaci v růžové zahradě 2. Od té doby to však vypadá, jako by se po ní slehla zem. Vrátí se ještě do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? To zatím nemá úplně v plánu, protože se chce hlavně věnovat své milované dceři Míše (28). Bez ní by to všechno jen těžko zvládala. Tvrdí, že dcera je pro ni nejdůležitější, takže je hlavně s ní a na nějakého chlapa už by prý neměla ani moc času. Přitom o Ivanu muži vždy jevili velký zájem.

Všechny hned odmítla

Dostávala dokonce nabídky k sňatku.Ale prý se občas našel i nějaký ten zvrhlík, který ji chtěl dostat do postele, ale na ní mu moc nezáleželo. Křehká herečka muže vždy poutala svým vzhledem a všichni ji toužili ochraňovat. Mohla si vybírat, takže toho i náležitě využívala a pokaždé chodila na rande s někým jiným a chlapům zkrátka většinou jen zamotala hlavu.

Ale bohužel byla dost vybíravá, což jí zůstalo dodnes. A když se před lety zamilovala do svého kolegy, herce Ivana Vyskočila (72), přineslo jí to jen samé trápení. S Vyskočilem si ke konci jejich manželství a během jejich rozvodu prožívala doslova muka.

Dodnes se z toho nemůže vzpamatovat

Zatímco Ivan se po rozvodu rychle oklepal, dokonce si našel i novou partnerku, tak Ivana to dodnes velmi těžce nese. Tato bolestná zkušenost ji psychicky zdeptala a mužům moc nevěří.
„Občas někde slyším, jak muži mluví ošklivě o svých ženách a naopak. Říkám si, jestli mi takhle vlastně není líp,“ přiznala Andrlová. Vypadá to, že na muže zkrátka zanevřela. A i když jim na chvíli srdce otevřela, zatím ji bohužel žádná opravdová láska nepotkala.

Muži se o ni stále ucházejí, ale už to není, co to bývalo, přestože ve svém věku vypadá stále skvěle. Asi nemá štěstí a toho pravého nemůže najít. Nebo je za vším její velké zklamání z minulosti a ona se bojí, aby do něčeho nespadla? Je to určitě jedna z možností a odpovídá i její aktuální situaci. „Jsem opatrná až moc. Nejsem zamilovaná, nejsem zadaná, jsem sama. Za ta léta jsem si už naštěstí nebo bohužel zvykla,“ svěřila se herečka. Se svým osudem se tak smířila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden