Moje sladké tajemství

Chlapa už Frejová nikdy neprozradí! Proč?

Silnou ženskou neskousne každý.

Herečka Kristýna Frejová (51) ze seriálu Zákony vlka a Dobré zprávy je neustále pod palbou otázek, kdy si najde konečně normálního chlapa, se kterým už vydrží. A tak se nedávno zařekla, že už nikdy veřejně nepřizná, zda někoho má. Asi aby nemusela neustále přiznávat, že další vztah zkrachoval.

Ještě před pár měsíci měla randit s tajemným Honzou z Prahy, o kterém se šuškalo, že je to konečně ten pravý. Seznámili se na vodě při sjíždění řeky a prý to je velký fešák. Dokonce má stejně jako herečka dceru a dívky se skamarádily. Znamená to, že už jí to zase nevyšlo? Frejová má dotěrných dotazů ohledně lásky plné zuby.

Život se s ní totiž nemazlil. Šestnáctiletou dceru Rachel vychovala sama a je na ní sice náležitě pyšná, bolest po odchodu jejího otce však stále zůstává. Muzikant Jakub si sbalil svých pár švestek, když byla holčička ještě malá. Frejová na lásku nezanevřela, nachází ji však jen velmi těžko.

Muže miluje, nazývá je živočišným druhem. „Opravdu mě fascinují a život bez nich si neumím představit,“ říká. Jenže Frejová je z rodiny, kde vládne tradice silných žen. To převzala zejména od své matky, filmové herečky Věry Galatíkové (†69), s jejíž smrtí se nedokázala dlouho smířit.

Obstát před takovou povahou, to chce pořádného chlapa. V poslední době ale herečka přiznává, že se ráda obklopuje mladými lidmi, baví ji jejich názory a životní optimismus.

Možná si tak nakonec najde nějakého zajíčka, který pro ni bude studnicí nápadů. Momentálně totiž přichází na trh její knižní prvotina s názvem Potměchuť, takže se jí daří alespoň v kariéře. Snad přijde i chlap, který konečně něco vydrží.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden