Chlapi před ní utíkají!

Od rozchodu Vandy Hybnerové (48) s jejím mužem Sašou Rašilovem (44) uběhlo už spousta času, až nyní však herečka promluvila o tom, co bylo v jejich vztahu nemalým problémem. Rašilov si totiž vedle své ženy nepřipadal jako chlap.

Zatímco se některé ženy chovají doslova jako princezny a tvrdá mužská práce jim absolutně nic neříká, jsou i takové, které nebojí vzít do ruky nářadí a poradit si samy bez chlapů. Mezi dámy takového ražení patří i Vanda Hybnerová.

Důvod k rozchodu

Ovšem v době, kdy ještě byla herečka se svým bývalým manželem Sašou Rašilovem, byla právě její záliba v tomto druhu prací kamenem úrazu. Není tak vyloučené, že právě to mohl být jeden z důvodů, proč ji muž nakonec opustil. Dávala mu snad Hybnerová až příliš najevo, že ho k životu nepotřebuje a že se obejde hravě i bez něho?

Čekat prostě neumí

„Dozvěděla jsem se, že se mě muži bojí, protože jsem příliš samostatná,“ přiznává Hybnerová s tím, že si jako dnes pamatuje na obrovskou hádku, která se kdysi strhla mezi ní a jejím tehdejším mužem.

Tehdy chtěla, aby ji naučil řezat motorovou pilou. O něčem takovém však Rašilov nechtěl ani slyšet! „Nakonec jsem se to stejně naučila, protože stále někoho o něco žádat, prosit nebo čekat, až to bude, to neumím,“ práskla na sebe herečka.

reklama
reklama