Chlapi si na mě netroufali

Na slavnou nahou scénu se psychicky připravovala půl roku. Jako by věděla, že se na natáčení přijdou podívat i šoféři.

Okouzlující Juta z historického filmu Oldřich a Božena. Zcela moderní a velmi oblíbená matka Helena Olivová ze seriálu My všichni školou povinní. A pochopitelně Kateřina Horáková z komedie S tebou mě baví svět. To všechno byla v minulosti Jana Šulcová.

Kdybyste se jí zeptali, na které natáčení vzpomíná nejraději, dostali byste ji do milých rozpaků. Obvykle však řekla, že ráda vzpomíná na všechny filmy, v nichž se objevila. A bylo na ní vidět, že to říká s čistým srdcem.

S bráchou hráli doma loutkové divadlo

Nakročení do světa divadla a filmu měla o něco složitější než mnozí její budoucí kolegové. Herecké předky byste v jejím stromu života hledali zbytečně. Prvním spoluhráčem, učitelem i kritikem se tak stal o tři roky starší bratr.

Společně hrávali všem, kdo se u nich doma sešli, loutkové divadlo. S kamarádkou zase pořádala

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden