Chodí s mužem, který ji podvedl?

Jednou už šli od sebe, a to prý za dramatických okolností. Mají nějakou budoucnost?

Říká se, že slepovaný vztah málokdy vydrží. MICHAELA PETŘEKOVÁ (24) tomu ale zřejmě nevěří, protože chodí se stejným partnerem. Proč se vlastně tenkrát rozešli? Byla za tím nevěra?


V seriálu ZOO hraje Markétu, přítelkyni soudce Petra Kříže. Záporná postava znamená, že Michaele Petřekové (24) chodí i celá řada nenávistných a výhrůžných zpráv. Možná by si trochu negativních emocí mohla odnést i do soukromí.


Nenechala by pak sebou tak zametat? V zákulisí českého showbyznysu se totiž vehementně spekuluje o tom, že partner Matěj Petrák (24), se kterým momentálně je, ji měl v minulosti podvádět. Je to pravda? Dokázala mu odpustit? A za jakou cenu?


Vzdala se mateřského mléka kvůli klukovi


Kvůli své první lásce se vzdala mateřského mléka. Ano, čtete dobře. Sama přiznala, že byla kojená do čtyř nebo pěti let, a když se poprvé platonicky zamilovala, tak moc se za to styděla, že tento druh stravy opustila. Nebylo jí to ale nic platné.


Jelikož svému vyvolenému o svých citech neřekla, žádný „románek“ z toho nebyl. Je to ale možná první důkaz, že pro lásku je oblíbená herečka schopna udělat mnoho. Je to tak i nyní, snaží se překousnout něco, z čeho jí stále bolí srdíčko?


Opravdu jim rozchod prospěl, nebo je to jen její tajné přání?

Rozumí si s ním prý mnohem více

Přísloví „dvakrát nevstoupíš do stejné řeky“ se Petřeková nedrží. Když se s přítelem rozcházela poprvé, hodně to bolelo. Ostatně jako téměř každý vztah.

Dohromady se dali zase po roce a herečka tvrdí, že si rozumí mnohem více než tenkrát. Dalo by se tedy čekat, že dalším logickým krokem bude svatba. O tom ale nechce herečka zatím ani slyšet.

Hodně to bolelo, tak proč znovu?

Jaký má důvod k tomu, že odmítá jít k oltáři? Je to snad tím, že svému příteli až tak úplně nevěří, protože ji před časem podvedl? Ani jeden z nich nic takového nepotvrdil. Na druhou stranu, kdo by se tím veřejně chlubil.

A pokud jsou zákulisní šuškandy pravdivé, tak to pro ni tenkrát bylo hodně zlé a dostávala se z toho měsíce. Po takové zkušenosti by si  asi člověk dvakrát rozmyslel, jestli chce znovu riskovat zlomené srdce.

Možná ale právě srdce je ten pravý důvod, proč Petřeková sází všechno na jednu kartu. Je jasné, že pokud je zamilovaná, logika a rozum jdou stranou.

Klidně se vrhne po hlavě do vztahu, který nemusí mít vůbec žádnou budoucnost. Nebo také naopak – opravdu se oba poučili z minulosti a bude jim teď všechno fungovat na jedničku. Ať tak či tak, rozhodně to nebude snadné, to už je nyní nad slunce jasné.

Čeká je zatěžkávací zkouška?

Michaela by si v každém případě hodného a milujícího partnera zasloužila. I když je showbyznys často velmi nepřátelský a zejména herečky jsou často terčem pomluv, Petřeková má v tomto ohledu zatím štěstí.

Až však přijde první větší skandál, který se bude propírat v médiích, tak teprve pak se uvidí, jak je silná. A zda staronový vztah ustojí zatěžkávací zkoušku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden