Choroba ji změnila k nepoznání

Herečka Jana Hlaváčová (80) bojuje s Parkinsonovou chorobou a zatím se její zdravotní stav vůbec nelepší. Strachuje se o ni její manžel Luděk Munzar (85), který na tom není přitom ani o trochu lépe. Nezvládají se o sebe postarat, proto o ně pečuje jejich dcera Barbora Munzarová (47).

Jak dlouho to ale bude ještě zvládat je jen otázka času. Nebude je muset přesunout do pečovatelského domu? Rezignovali na svůj život Spekuluje se tedy o tom, jak to s Janou a Luďkem vlastně dopadne. Téměř čtyři roky už nevycházejí ven, protože Munzar trpí bolestmi kloubů a má problémy se srdcem.

Navíc se pohybuje na invalidním vozíku. Sice ho nemoc dost omezuje, ale mnohem víc ho sužuje pohled na jeho ženu. Její stav se totiž velmi rychle mění k horšímu a dá se říct, že je za poslední léta k nepoznání.

Navíc se její okolí strachuje, aby si sama neublížila. Několikrát se už totiž zmínila, že nechce být na svému okolí na obtíž. Zvládá péči o rodiče? Nemoc svých rodičů těžce nese hlavně dcera Bára. Ta se téměř vzdala své kariéry, aby o ně pečovala. Zřejmě je to ale čím dál tím náročnější, protože ponechává výchovu její dcery Anny Dvořákové (16) na bývalém manželovi herci Jiřím Dvořákovi (51). Vypadá to, že na Báru by toho bylo až příliš moc.

Jen čas ukáže, co nakonec dříve úspěšná herečka upřednostní. Zda péči o své rodiče, nebo výchovu dcery a manželsví s hercem Martinem Trnavským (48).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden