Chraňte svoje vlasy před žhavým sluncem

Stejně jako vaše pokožka i vaše vlasy trpí v letních měsících horkem a slunečním svitem. Co přesně vlasy ohrožuje a jak je před nebezpečím chránit?

Víme, jak o ně pečovat, aby vám to i během léta vaše vlasy vracely se vší parádou!

Čemu se v létě  vyhnout?

Chystala jste se na dovolenou změnit svůj vzhled jiným sestřihem nebo barvou vlasů? Tak na to ještě chvíli zapomeňte. Takové drastické proměny totiž vlasům v tomto namáhaném období vůbec nesvědčí. A když se k tomu přidá ještě slunce, vítr a mořská voda, je to pro vlasy přímo zničující koktejl! Vlivem slunce trpí i vaše vysušená pokožka, což se projeví nevzhlednými lupy. Co s tím?

shutterstock_446850223

Jak o ně pečovat? Rozhodně to neznamená, že byste se měla doma zavřít a zrušit svoje plány na dovolenou. Jen o vlasy musíte více dbát. Jedním z řešení je nosit klobouk, ale tím se problém vyřeší pouze chvilkově. Proto budete muset dřív či později sáhnout i po speciální vlasové kosmetice, která je bude především dostatečně hydratovat! Hydratační spreje a masky se doporučuje aplikovat pravidelně jednou za pár dní. Produkty by měly být odznačeny slovem „sun“ a obsahovat panthenol, aloe vera a keratin. Skvělé jsou také vlasové oleje.

reklama
reklama

Komentáře