Chtějí slepit vztah dalším dítětem?

Temperamentní herečku postihl po čtyřicítce syndrom prázdné náruče. Ale co na to její manžel? Blíží se mu čtyřicítka a rád by dohnal, co nestihl...

Mohla by točit nebo hrát divadlo od rána do večera, dnes už má ale Tatiana Dyková (43) jiné priority. Udržet si mladého manžela Vojtu Dyka (36), stíhaného kolegyněmi i fanynkami, a mít s ním ještě dítě – neboli zabít dvě mouchy jednou ranou.

Sice se to na první pohled nezdá a bude to asi tím, že často hraje světácké, sebevědomé, až arogantní samice, ale Tatiana Dyková (43), dříve Vilhelmová, je zároveň i výrazně rodinný typ. Rozhodně by ji ani na okamžik nenapadlo jako některé kolegyně zůstat kvůli herecké práci bezdětná.

Povila už tři děti, samé syny, přičemž dva, Františka (15) a Cyrila (12), má z prvního manželství. Se svým druhým manželem má syna Aloise (9), a ačkoli si dlouho myslela, že jí tři potomci už opravdu stačí, dnes vážně pomýšlí na to, že prolomí domácí mužské obklíčení a pokusí se přivést na svět dcerku.

Dorostenecký věk sice už nechala dávno za sebou, ale stará na dítě stále ještě není a je zdravá, i když jí přirozeně nikdo nezaručí, že to nebude zase kluk. K „problému“ se ale zatím

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden