Chtěla by ještě potomka?

Už dlouho se TOMÁŠ MATONOHA (49) nemůže věnovat své profesi. Přitom měl vždy více pracovních nabídek než jeho žena LUCIE BENEŠOVÁ (46). Ta se teď ze všech sil snaží jejich vztah zachránit.

U slavných manželů Lucie Benešové (46) a Tomáše Matonohy (49) je to jako na horské dráze. Ještě před několika měsíci to vypadalo, že jejich manželství už nic nezachrání. Měli mít mezi sebou neshody kvůli intimní scénám v primáckém seriálu.

Matonoha totiž nemohl ustát, že tam má jeho žena až příliš intimních scén, a začal na ni kvůli tomu až údajně moc žárlit. Všechno ale nakonec dobře dopadlo a zase to mezi nimi vypadalo idylicky.

Herečka mu ale nyní dala nenápadně najevo, jak by mohli svůj vztah ještě více utužit. Vzhledem k tomu, že kvůli nouzovému stavu nemůže většina umělců vykonávat svou činnost, musí si příjem zajistit jinak.

Musel opustit kamery

Ostřílený moderátor z pořadu Co na to Češi se proto rozhodl, že začne pomáhat potřebným a při té příležitosti si přivydělá i nějakou tu korunu. Všechny ušlé zisky mu to ale nepokryje. ,,Šel jsem pomáhat do zdravotnictví.

Nedělám nic extra složitého, ale prý jsou rádi, že jsem přišel, neboť se každá pomocná ruka hodí,“ popsal svůj příchod do nového zaměstnání. Kvůli tomu musela rodinnou pokladnu převzít Lucie, které se teď náramně daří.

Před rokem se po delší herecké pauze poprvé objevila v úspěšném seriálu Slunečná. Jak si diváci mohli povšimnout, velkou dějovou linku tam ze začátku neměla, to se po půl roce změnilo.

Stala se oblíbenou

Z vedlejší postavy se postupně stala jedna z těch hlavních, a to nejen díky jejímu hereckému nadání. Fanoušky si tak získala, že prahli po tom, vídat ji stále častěji. Tím pádem začala nosit domů vetší obnos peněz než její manžel Tomáš.

,,Já, když nejsem teď v dočasné práci, jsem muž v domácnosti. Na chviličku jsme si vyměnili role,“ řekl s úsměvem Matonoha. Zhruba před půl rokem se její syn Lucián (23) oženil. A až na jeho veselce si Lucie uvědomila, že je její syn už opravdu dospělý muž.

Syn vylétl z hnízda

Nedávno se dokonce objevily spekulace, že by si přála ještě jedno miminko. ,,Myslím si, že to je kvůli tomu, jak rychle se Lucián osamostatnil,“ prozradila její kamarádka. Na dalšího potomka se ale už nejspíš Tomáš necítí, neboť dětí mají prý až moc.

Jejich milovanou Sáru (20) si dokonce před lety osvojili. Nejspíš proto si Lucie před časem pořídila nového pejska, se kterým slavný moderátor také nesouhlasil. Navíc je ve hře i jejich finanční situace, živit další ratolest také není zrovna jen tak, zvlášť v této době

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden